Maszk vásár! Kötelező viselni!
3 rétegű maszk 10 darabtól csak 99 forint!
Gyerek maszk csak 99 Ft! FFP2 maszk 10 darabtól csak 349 Ft!
Led gyertya égő,
Inesa Led gyertya égő 4W, 40W izzó helyett. 320 Lumen, 3000K meleg fény! E14 foglalat. Nem vibrál a fénye!
| Cikkszám | LLGY4WE1460624K3000 |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 4W |
| Fényáram | 320 lumen |
| Szín | 3000 kelvin |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 37*37*103 mm |
| Foglalat | E14 |
| Garancia | 24 hónap |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
Led gyertya Led 4W, 320 lumen, 3000 kelvin, meleg fény, E27 foglalattal. Ez az AP házas gyertya Led megfelel egy hagyományos 40 Wattos hagyományos izzónak! 30.000 óra élettartam! A ledek nem zavaróak, mert nem látszanak. Ez nem körte Led izzó, hiszen nincs benne izzó szál! Csak a leddiszkontban: A lumen vizsgálati jelentés megtalálható a termék alatt, a Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv, Letöltés menüpontban! Nem vibrál a fénye! Így nem bántja a szemet és nem okoz fejfájást és nem lép fel stroboszkóp hatás. Gyárakban, ahol forgó gépalkatrészek vannak eleve tilos vibrálós fényt alkalmazni, a balesetveszély miatt! Erre a termékre az importőr már megfizette a hulladékkezelési díjat, ezért azt mi pluszban nem számoljuk fel! 2 év garancia!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 2458 db |
262 Ft + ÁFA (333 Ft)
Az akció csak 2026-03-28 és 2026-06-30 között érvényes!
